از احسان مهاجر شجاعی چه خبر؟؟؟؟؟

 

احسان مهاجر شجاعی دونده ی جویای نام بروجردی و قهرمان مسابقات دانشجویان جهان  در ورزشگاه آفتاب تهران به همراه رضا ابوالفتحی  در اردو به سر می برد.مهاجر شجاعی که در حال تلاش برای کسب ورودی المپیک می باشد هم اکنون تمرینات خود را در ورزشگاه آفتاب تهران انجام می دهد.

 

احسان مهاجر شجاعی عنوان کرد: پس از ۲ سال و نیم آسیب دیدگی و عدم حضور پررنگ در میادین رقابتی، تمریناتی جدی را برای به اوج رسیدن دنبال می‌کنم.

 

وی با اشاره به این که زیر نظر ابوالفتحی تمرینات زمستانی خود را انجام می‌دهد تصریح کرد: از حجم تمرینات خود راضی هستم و رکوردهای خوبی را نیز در اردوها به ثبت رسانده ام، اما اوج آمادگی ام ۲ ماه دیگر است.

 

دونده ۸۰۰ متر ایران گفت: برای اعزام به اردوی آفریقای جنوبی من نیز درخواست دادم، اما در شورای برون مرزی وزارت ورزش موافقت نشد، من نیز زیاد پیگیر نشدم نمی خواستم وارد حاشیه شوم.

 

مهاجر شجاعی با اشاره به این که در آرامش قبل از طوفان بسر می‌برد گفت: قصد دارم ورودی A المپیک در ماده دوی ۸۰۰ متر را کسب کنم. اولین رقابتی که قرار است در آن شرکت کنم مسابقات قهرمانی کشور است و پس از آن نیز در هر مسابقه ای که شرایط شرکت در آن فراهم باشد خواهم دوید تا به هدفم دست پیدا کنم.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید