کسب 3 مدال رنگارنگ در مسابقات بین المللی دهه فجر

بیست و یکمین دوره رقابت‌های بین المللی دو و میدانی داخل سالن جام فجر  با حضور محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک، حمید سجادی، معاون وزیر ورزش و جوانان و پیشکسوتان این رشته در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران رسماً آغاز شد.

در روز نخست این دوره از مسابقات امیر بیرانوند دونده ی جوان بروجردی از تیم ملی جوانان توانست در دوی 800متر با زمان 1:53:66 مدال نقره را کسب کند.علی محمد از پاکستان با زمان 1:53:24 و حسین کیهانی از باشگاه نفت  با زمان 1:53:78 مدال های طلا و برنز را از آن خود کردند.

در آغاز روز دوم رقابت های دو و میدانی داخل سالن جام فجر علی فهیمی از تیم ملی جوانان در دوی 1500 متر توانست با زمان 3:59:81 مدال برنز را بدست آورد.مسلم نیادوست از باشگاه موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج خراسان و حسین کیهانی از باشگاه نفت به مدال های طلا و نقره دست یافتند.

همچنین احسان مهاجر شجاعی از باشگاه نفت تهران در دوی 4در 400متر امدادی توانست مقام اول را از آن خود کنند و تیم های پاکستان و موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج خراسان رضوی در رده های دوم و سوم ایستادند.

همچنین رضا سلیمی پرنده ی نوجوان و با استعداد اشترینانی از تیم ملی جوانان در پرش ارتفاع با پرش 1:95 مقام ششم را از آن خود کرد.

/ 1 نظر / 10 بازدید
مهدی

سلام،از اینکه جلوی اسم اقای سلیمی نوشه اید دونده با استعداد اشترینانی بسیار خرسندیم.