درخشش دانش آموزان بروجردی در مسابقات استانی

کسب2عنوان قهرمانی و1عنوان نایب قهرمانی حاصل کار تیم بروجرد درمسابقات دانش آموزان استان

مسابقات دو و میدانی آموزشگاههای پسرانه استان در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه باشرکت ۲۱۷ ورزشکار در قالب هشت تیم از بروجرد، نواحی یک و دو خرم‌آباد، الشتر، الیگودرز، بیرانشهر، اشترینان، کوهدشت به مدت ۳ روز در پیست دو و میدانی خرم‌آباد برگزار شد.

از نکات قابل توجه رکوردشکنی رضا سلیمی با عبور از ۱٫۵۸ متر در پرش ارتفاع بود که رکورد جدیدی را کسب کرد.

این مسابقات زیر نظر اردشیر کاظمی مربی تیم ملی دانش‌آموزان کشور و مسئول انجمن دو و میدانی آموزشگاههای استان برگزار شد.

در پایان این مسابقات در مقطع ابتدایی بهنام فاضل، سینا شاهوردی، مجتبی جدیدنیا و بنیامین گودرزی از بروجرد، ایمان کلهری از اشترینان، رضا نظری از الشتر و حسین شمس‌بیرانوند از ناحیه‌یک خرم‌آباد در مواد مختلف عنوان اول را کسب کردند.

همچنین در مجموع امتیازات تیمی این مقطع بروجرد با ۵۸ امتیاز قهرمان شد و ناحیه دو خرم‌آباد با ۴۵ و اشترینان با ۲۷ امتیاز دوم و سوم شدند.

در مقطع راهنمایی نیز محمد گودرزی،حسین جودکی، محمد صابونچی،امیر مهدی صابونچی،کامیار گودرزی و محمد چگنی از بروجرد، رسول یوسفوند و مصطفی گرایی از الشتر، علی گودرزی و حسین زنگنه از اشترینان و احمد آذرشب از الیگودرز در مواد مختلف قهرمان شدند.

در این بخش نیز در رده‌ تیمی بروجرد با ۳۳۳ امتیاز قهرمان شد و الیگودرز با ۲۲۶ و کوهدشت با ۲۰۶ امتیاز بر سکوی دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در مقطع متوسطه این مسابقات پوریا سوری، حسین موسوی، رضا صفربیرانوند، امید سیاه‌پوش، علی احمدی‌یگانه، ضیامن چراغی همگی از ناحیه یک خرم‌آباد، رضا سلیمی از اشترینان، میثم امیری از الشتر، کیهان رحیمی از کوهدشت، فرشاد اداوی و عباس تودوی از الیگودرز و میلاد بیرانوند از بروجرد در مواد مختلف به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش تیمی این رده نیز ناحیه یک خرم‌آباد با ۵۸۳ امتیاز قهرمان شد و بروجرد با ۴۷۷ امتیاز دوم و الیگودرز با ۴۷۴ امتیاز سوم شدند.

/ 0 نظر / 11 بازدید