2مدال طلا و 2 نقره حاصل کار جوانان لرستانی در مسابقات قهرمانی کشور

کسب 3 مدال رنگارنگ توسط علی فهیمی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور در مشهد

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در رده سنی جوانان روزهای سه شنبه26/2/91 و چهارشنبه27/2/91 در شهر مشهد برگزار گردید.

تیم لرستان متشکل از علی فهیمی,امیر بیرانوند,علی ناگهی,محمد هدایتی از بروجرد و امین باقری و سید حسین موسوی به همراه علی اشرف بهرامی(سرپرست)از خرم آباد در این مسابقه حضور داشت که نتایج زیر به دست آمد:

علی فهیمی در روز اول مسابقات در دوی 1500متر با زمان 30/03/4 و تنها با اختلاف 3صدم ثانیه به مقام دوم دست یافت.همچنین در دوی 800متر با وجود نامساعد بودن هوا توانست با زمان 58/1 مدال طلا را از آن خود کند.

امین باقری ورزشکار با استعداد خرم آبادی که برای اولین بار در مسابقات رسمی حضور داشت توانست در رشته ی پیاده روی با اختلاف زیاد با نفر دوم,به مقام نخست برسد و مدال طلا را از آن خود کند.

همچنین در 4در 400متر امدادی تیم لرستان متشکل از(امیر بیرانوند-محمد هدایتی-علی ناگهی-علی فهیمی)به مدال نقره رسید.

در دیگر موارد علی ناگهی در دوی  400متر با زمان 60/50 به مقام چهارمی رسید و در 200متر بازمان 00/23 ششم شد.امیر بیرانوند در دوی 1500متر کنار کشید و در 800متر ششم شد.محمد هدایتی در دوی 400متر و حسین موسوی در پرتاب دیسک به مقام هشتمی دست یافتند.

رییس کمیته نوجوانان و جوانان فدراسیون دوومیدانی اعلام کرد: مسابقات قهرمانی جوانان کشور در مشهد آخرین مرحله گزینشی تیم ملی جوانان ایران بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، علی ایرجی با بیان این مطلب افزود: مسابقات قهرمانی جوانان کشور به منظور انتخاب تیم ملی جوانان کشور برای حضور قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا برگزار می گردید.
رییس کمیته جوانان و نوجوانان اعلام کرد: پس از پایان مسابقات، نفرات برتر جهت برگزاری اردوی نهایی به تیم ملی دعوت می شوند.
مسابقات قهرمانی جوانان آسیا قرار است خرداد ماه سال جاری درسریلانکا برگزار شود.

/ 0 نظر / 8 بازدید