نتایج مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور

 

                           

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان روز جمعه و شنبه در شهر قزوین برگزار شد.نتایج مسابقات به شرح زیر می باشد:

۴۰۰ مانع:

نفراول: محمودرضا مشتاق از فارس با ۵۵ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه

نفردوم: جوادشوریابی از خراسان رضوی با ۵۷ ثانیه و ۶۵ صدم ثانیه

نفرسوم: محمد ساکی از خوزستان با ۵۸ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه

۸۰۰ متر:

نفراول: محمد رسولی نیاز از فارس با دو دقیقه و یک ثانیه و ۹۵ صدم ثانیه

نفردوم: علیمحمد نظری از کرمان با دو دقیقه و دو ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه

نفرسوم: مجتبی براتی از خراسان رضوی با دو دقیقه و دو ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه

دوهزار متر با مانع:

نفراول: قاسم حبیبی از فارس با شش دقیقه و ۳۴ ثانیه و ۶۰ صدم ثانیه

نفردوم: امیر محمدی از زنجان با شش دقیقه و ۴۰ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه

نفرسوم:امیر طاهرخانی از قزوین با شش دقیقه و ۵۰ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه

سه هزار متر:

نفر اول: قاسم حبیبی از فارس با ۹ دقیقه و ۳۱ ثانیه و ۵۵ صدم ثانیه

نفردوم: جلیل ناصری از ایلام با ۹ دقیقه و ۳۵ ثانیه و ۶۱ صدم ثانیه

نفرسوم: طاهاغفاری از کردستان با ۹ دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه

پرش ارتفاع:

نفراول:میلادمیری از تهران با یک متر و ۹۰ سانتیمتر

نفردوم:آرمین سبحانی از کرمانشان با یک متر و ۸۵ سانتیمتر

نفرسوم:آرین زرعکانی از تهران با یک متر و ۸۵ سانتیمتر

پرش سه گام:

نفراول:جواد عبیدی از بوشهر با ۱۳ متر و ۵۲ سانتیمتر

نفردوم: عباس باغی از یزد با ۱۳ متر و ۴۶ صدم سانتیمتر

نفر سوم: امیرهزامی از خوزستان با ۱۳ متر و ۴۶ سانتیمتر

پرش با نیزه:

نفر اول: امیر اطهاری از فارس با ۳ متر و ۴۰ سانتیمتر

نفردوم: علی جبارپور از قم با ۳ متر و ۳۰ سانتیمتر

نفرسوم: مجتبی وفسی از قم با ۳ متر و ۱۰ سانتیمتر

پرتاب دیسک:

نفر اول: مهدی جادری از خوزستان با ۵۴ متر و ۶۷ سانتیمتر

نفردوم: مجتبی عبدالهی از بوشهر با ۵۰ متر و ۷ سانتیمتر

نفرسوم: میلا کریمیان از کهگیلویه و بویراحمد با ۴۷ متر و ۷۹ سانتیمتر

هشتگانه:

نفراول: علی اسماعیلی از خراسان رضوی با چهار هزار و ۴۵۰ امتیاز

نفردوم:هومن کاظمی از البرز با چهار هزار و ۴۲۲ امتیاز

نفرسوم: مطلب سقی از گلستان با چهار هزار و ۲۶۲ امتیاز

۱۰۰در۴ متر امدادی:

تیم اول: فارس با دو دقیقه و یک ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه

تیم دوم:خراسان رضوی با دو دقیقه و یک ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه

تیم سوم:خوزستان با دو دقیقه و شش ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه

نتایج رقابت های مواد پرتاب چکش و دو ۲۰۰ متر نیز که صبح امروز شنبه برگزار شده بود نیز به ترتیب زیر است:

دو ۲۰۰ متر:

نفر اول: محمد حسین ابارقی از کرمان با ۲۱ ثانیه و ۹۴ صدم ثانیه

نفردوم: احمد تقی آبادی از خراسان رضوی با ۲۲ ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه

نفرسوم: بهزاد بهزادی با ۲۳ ثانیه و ۳ صدم ثانیه

پرتاب چکش:

نفراول: فرهاد امیری از گلستان با ۵۴ متر و ۴۸ سانتیمتر

نفردوم: رسول ساریخانی از گلستان با ۴۶ متر و ۴۶ سانتیمتر

نفرسوم: علی صمیمی از چهارمحال و بختیاری با ۴۴ متر

پیش از این در روز نخست ( جمعه )نیز ورزشکاران در هشت ماده با یکدیگر به رقابت پرداخته بودند که در پایان این نتایج بدست آمده بود:

دو ۱۰۰ متر:

۱-محمدحسین ابارقی از کرمان با ۱۰ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه

۲-سپهراسدی از فارس با ۱۱ ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه

۳-احمد تقی آبادی از خراسان رضوی با ۱۱ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه

دو۴۰۰ متر:

۱-هاشم یحیایی از خراسان رضوی با ۵۰ ثانیه و ۵۳ صدم ثانیه

۲-اشکان عفری از خوزستان با ۵۰ ثانیه و ۹۰ صدم ثانیه

۳-محمودرضا مشتاق از فارس با ۵۱ ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه

دو۱۵۰۰ متر:

۱-مرتضی مصطفوی از زنجان با چهار دقیقه و ۱۷ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه

۲-علیمحمد نظری از کرمان با چهار دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۴۹ صدم ثانیه

۳-امیر محمدی از زنجان با چهار دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۶۱ صدم ثانیه

۱۱۰ متر مانع:

۱-محمد امین برزی از اصفهان با ۱۴ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه

۲-محمد ساکی از خوزستان با ۱۴ ثانیه و ۷۸ صدم ثانیه

۳-آرمین سبحانی از کرمانشاه با ۱۴ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه

۱۰کیلومتر پیاده روی:

۱-کاوه توکلی از همدان با یک ساعت و یک دقیقه و ۱۰ ثانیه

۲-میلاد الطافی از مرکزی با یک ساعت و یک دقیقه و ۲۲ صدم ثانیه

۳-حامد زهی غلامی از همدان با یک ساعت و ۳ دقیقه و ۱۵ صدم ثانیه

پرش طول:

۱-شایان نیرومند از تهران با شش متر و ۸۶ سانتیمتر

۲-حسین میهن دوست از بوشهر با شش متر و ۸۱ سانتیمتر

۳-صادق میرزایی از اصفهان با شش متر و ۵۳ سانتیمتر

پرتاب نیزه:

۱-علی رمضانی از اصفهان با ۶۱ متر و ۹۷ سانتیمتر

۲-عنایت وفابین از کهگیلویه و بویراحمد با ۵۹ متر و۵۹ سانتیمتر

۳-دانیال کاووسی از گلستان با ۵۹ متر و ۵ سانتیمتر

پرتاب وزنه:

۱-شاهین جعفری از تهران با ۱۶ متر و ۹۳ سانتیمتر

۲-ابوالفضل میرزازاده از اردبیل با ۱۶ متر و ۴۰ سانتیمتر

۳-شاهین مهردلان از خراسان شمالی با ۱۵ متر و ۶۴ سانتیمتر

۱۸۹ ورزشکار از ۳۱ استان کشور در این مسابقات که در ورزشگاه معلم قزوین پیگیری شد، حضورپیدا کردند.

‘افشین داوری’ رییس فدراسیون دو و میدانی و ‘محسن حق شناس’ مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین تماشاگران ویژه روز دوم برگزاری این مسابقات بودند.

‘علی رمضانی’ از اصفهان در جریان این مسابقات موفق شد رکورد پرتاب نیزه نوجوانان ایران را ۸۱ سانتیمتر ارتقا ببخشد.

 حاکی است،نفرات برتر این مسابقات به اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت می شوند.

/ 0 نظر / 5 بازدید