حضور دوندگان بروجردی در اردوهای تیم ملی

روی خط بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی

گزارشی از آخرین وضعیت ملی پوشان دوومیدانی ایران حاضر در اردو

تمرینات ملی پوشان دوومیدانی ایران در نقاط مختلف ایران و جهان در جریان است و در حال حاضر تنها ملی پوش ایران که در خارج از کشور تمرین می کند محمد محسن ربانی است که یک اردو یک ماه در بلاروس را پشت سر می گذارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی در کیش مستقر شده است و به نظر می رسد مدتی دیگر در این جزیره بماند.
اما برخی از ملی پوشان در دور دوم اردوی آکادمی ملی المپیک زیر نظر مربیان خود تمرین می کنند، در دوهای سرعت، ابارقی، رضا قاسمی و حسن تفتیان که به تازگی از اردوی کیش بازگشته اند زیر نظر حامد احمدپور، احمد زاده و اکبر پور مربیان خود تمرینات را به جدیت انجام می دهند.
محمد ارزنده، علیرضا حبیبی و سبحان طاهرخانی ملی پوشان پرش طول ایران نیز به همراه کیوان قنبرزاده ، امین حسین زاده رهبر و وظیفه دوست سه ملی پوش پرش ارتفاع ایران و ایگور پاکلین در آکادمی به سر می برند.
میلاد دریساوی تنها نماینده ایران در پرش سه گام این روزها اگر چه در آکادمی ملی المپیک حضور دارد اما درگیر همسترینگ پای خود و درمان آن است.
هادی سپهرزاد و عبدالجلیل توماج دو دهگانه کار ایران نیز که به تازگی هر کدام از این دو نفر به ترتیب اردوی بوشهر و امارات را پشت سر گذاشته اند به جمع ملی پوشان حاضر در اردو اضافه شده اند. 
در مواد سرعتی 400 متر، مهدی زمانی، مهدی رحیمی و  احسان طهماسبی نیز در اردو هستند و میلاد سیار نیز در 60 متر مانع خود را در آکادمی آماده می کند.
در 800 متر، احسان مهاجر شجاعی و ابراهیمی ، در 1500 متر علی فهیمی ، حسین کیهانی و نیادوست زیر نظر روح اله محمدی تمرینات خود را پشت سر می گذارند.

اما سجاد مرادی به همراه برادرش به زودی در اصفهان اردوی خود را زیر نظر سمیر خدار که از امروز به همراه همسرش وارد کشورمان شده است شروع می کنند.اما تعدادی از پرتابگران کشورمان که زیر نظر عباس صمیمی به تازگی اردوی خود در قشم را پشت سر گذاشته اند، از هفته دیگر برای گذراندن دومین مرحله از اردوی قشم، به این جزیره سفر می کنند.علیرضا مهرصفوتی، مهران خورند، کاوه موسوی، محمود و محمد صمیمی از جمله این پرتابگران هستند.

 
لیلا رجبی، مریم طوسی و سپیده توکلی سه نماینده احتمالی ایران در بازی های آسیایی نیز تمرینات خود را در آفتاب انقلاب تهران پشت سر می گذارند.
/ 0 نظر / 12 بازدید